با توجه به زیاد شدن نمونه های غیر اصل محصولات برندهای معتبر و اهمیت اصالت کالا، فروشگاه ایتادیم تضمین می کند که در این فروشگاه هیچ کالای تقلبی و غیر اصلی به عنوان کالای اصلی عرضه نمی شود. ایتادیم برای کسانی که به دنبال نمونه های با قیمت مناسب تر هستند کالاهایی مشابه نمونه اصلی عرضه می کند. مسلما در توضیحات تمام نمونه های مشابه کالاهای اصلی ذکر شده که این کالا “غیر اصل” می باشد.

محصولات اصل ایتادیم دارای هولوگرام، برچسب و بارکد معتبر هستند که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است.
علاوه بر اصالت کالا، فروشگاه ایتادیم برای شما مخاطبان و خریداران گرامی ضمانت ۷ روزه بازگشت در نظر گرفته است. در صورت مغایرت محصول با توضیحات مندرج در وبسایت یا وجود ایرادفنی شما هفت روز برای بازگرداندن سفارش فرصت دارید. شرط لازم برای استفاده از گارانتی مرجوعی باز نشدن پلمپ و سالم بودن بسته بندی می باشد.

توجه کنید در صورتی که محصول ایراد فنی یا با کالای موجود در سایت مغایرت داشته باشد، ایتادیم به هزینه خودش کالا را پس گرفته و با نمونه سالم تعویض خواهد کرد. درصورتی که از خرید خود پشیمان شدید، می توانید با توجه به شرایط گارانتی ۷روزه کالا را مرجوع کنید.

لازم به ذکر است در این صورت هزینه ارسال بازگرداندن کالا به عهده خود مشتری می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مرجوع کردن سفارش و استفاده از ضمانت مذکور به صفحه شرایط بازگردانی کالا مراجعه کنید. باتوجه به این تضمین به شما اطمینان می دهیم که هدف این مجموعه تنها جلب رضایت و خشنودی شماست.

شرایط تضمین و پس گرفتن محصولات بهداشتی

در هنگام خرید محصولات آرایشی و بهداشتی کمال دقت را بفرمایید چون بعد از استفاده امکان تعویض محصول نمی باشد. هیچ کدام از محصولات بهداشتی دارای تضمین نمی باشد چون ممکن است بر روی بعضی افراد جواب ندهد. به همین دلیل تضمینی برای پس گرفت و مرجوع کالا در صورت جواب نگرفتن وجود ندارد.