ایتادیم چیست

می دانیم که گسترش اینترنت و فضای مجازی تاثیر بسیاری در فعالیت های روزمره افراد گذاشته است. ایتادیم با طراحی یک فروشگاه همیشه در دسترس اینترنتی امکان تسریع و تسهیل در امر خرید را برای شما فراهم می کند.
ایتادیم یک فروشگاه جامع اینترنتی با تنوع بالای محصولات از برندهای معتبر در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است. از آنجایی که سلامت و شادابی پوست و مو اساسی ترین نقش را در زیبایی فرد به عهده دارد، ایتادیم با عرضه محصولات معتبر مراقبت از پوست و مو درصدد به ارمغان آوردن بهترین ها برای شماست.

چرا ایتادیم؟

فروشگاه ایتادیم طیف گسترده ای از محصولات در برندها و ویژگی های مختلف را شامل می شود. علاوه بر این می توانید با خیال راحت و در منزل خودتان محصولات آرایشی را بررسی و مقایسه کنید. ایتادیم برای راحتی شما توضیحات کاملی درباره هر محصول در اختیار شما قرار می دهد.

امکانات و مزایای فروشگاه

فروشگاه اینترنتی ایتادیم تا ۷ روز ضمانت بازگشت کالا دارد.یعنی چنانچه محصول خریداری شده توسط شما مطابق نیاز شما نباشد، شما ۷ روز فرصت دارید قبل از بازکردن پلمپ محصول آن را مرجوع فرمایید. هر چند که ایتادیم با ارائه مشاوره تلفنی در مورد خرید به شما اطمینان خاطر می دهد.
از امکانات دیگر ایتادیم می توان تضمین اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت را نام برد. در فروشگاه ایتادیم شما مطمئن خواهید بود که محصول مورد نظرتان را با مناسب ترین قیمت خرید می کنید. چنانچه شما موفق به پیدا کردن همان محصول در یک فروشگاه دیگر و با قیمت پایین تر شوید ایتادیم تفاوت قیمت محصول را در قالب یک کد تخفیف به همان مبلغ به شما باز می گرداند.
لازم به ذکر است این فروشگاه برای خرید بالای ۲۰۰ هزار تومان ارسال رایگان در نظر گرفته است.

گروه ایتادیم تلاش می کند با عمل به شیوه زیر حسن نیت خود را به شما کاربران محترم نشان دهد. ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب، افزایش کیفیت و سهولت خرید از سایت و استفاده از به روزترین سرویس ها برای تسهیل و تسریع فرایند بررسی، انتخاب و خرید محصولات و…

هدف ما این است که تجربه ای رضایت بخش و شایسته شما خریداران محترم برایتان فراهم کنیم.